3 powody, dla których warto zaopatrzyć firmę w ściankę czystości

Zachowanie czystości to nie tylko podstawa funkcjonowania każdego zakładu pracy, ale także obowiązek pracodawcy. Trudno wyobrazić sobie bowiem świadczenie pracy w zaniedbanym miejscu, przy czym istotny tu jest zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo pracowników. Przydatnym gadżetem może okazać się tzw. ścianka czystości.

Czym jest ścianka czystości?

Na samym wstępie warto wyjaśnić, czym w ogóle jest ścianka czystości oraz do czego służy. Słowem, to element wyposażenia zakładu pracy, który zawiera niezbędne akcesoria do sprzątania. Standardowy model posiada:

  • miotłę i miotełkę,
  • szufelkę,
  • mopa płaskiego wraz z wiadrem,
  • spryskiwacz.

Ścianka czystości może mieć jednak inne wyposażenie, tj. bardziej lub mniej rozbudowane. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ponadto zmodyfikować jej wymiary, konstrukcję czy materiał wykonania. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem takiego produktu, zapraszamy Cię do kontaktu. Oferujemy gotowe modele standardowe, a także z chęcią wykonamy nową ściankę czystości według Twojego projektu.

Dlaczego warto zakupić ściankę czystości do firmy?

Ścianka czystości przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas. Osoba oddelegowana do wykonania czynności sprzątających ma zawsze pod ręką wszelkie niezbędne akcesoria. Nie musi więc poszukiwać poszczególnych elementów, bez których nie sposób dokonać podstawowych porządków.

Co więcej, ścianka czystości umożliwia lepszą organizację przestrzeni. Może być ona zamontowana na ścianie lub stać w dowolnym miejscu, nie zajmując tym samym zbyt wiele powierzchni. Standardowy model posiada dodatkowo podstawę jezdną, dzięki czemu jego przemieszczanie jest wygodne i niezwykle proste.

Taki gadżet wyposażony jest w naklejane cienie, które wskazują, gdzie należy umieścić dane akcesorium. Dzięki temu można z łatwością zidentyfikować brakujący element wyposażenia, a także zadbać o porządek. Nie od dziś bowiem wiadomo, że każdy przedmiot powinien posiadać swoje miejsce.

ul. Leszczyńska 5a, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-05-24
Copyright © 2022 Cekar. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa strony . Projekt i realizacja itee.pl.