Blog

meble szkolne

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze mebli szkolnych?

Dobór odpowiednich mebli nie jest prostym zadaniem. Szczególnie dużo uwagi trzeba poświęcić na wybranie mebli szkolnych. W tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby były ergonomiczne i dostosowane do potrzeb najmłodszych w taki sposób, aby pozwalały im utrzymać prawidłową postawę. Na co konkretnie należy zwracać uwagę, wybierając je?

regały przesuwne

Jakie meble przydadzą się do przygotowania profesjonalnej recepcji?

Meble do recepcji powinny być przede wszystkim funkcjonalne, ponieważ komfort pracowników zawsze jest na pierwszym miejscu. Meble muszą być dostosowane do rodzaju wykonywanych obowiązków i usprawniać pracę. Równie istotny jest design – recepcja jest tym, co klient widzi jako pierwsze, a jak wiadomo, pierwsze wrażenie jest decydujące. Poza tym meble do recepcji muszą być trwałe i odporne – wówczas posłużą przez wiele lat i zachowają nienaganny wygląd pomimo intensywnej eksploatacji.

wózek warsztatowy

Wózek WWT jako obowiązkowe wyposażenie warsztatu samochodowego

Odpowiednie wyposażenie warsztatu samochodowego jest niezwykle ważne. Dobra organizacja całej przestrzeni przekłada się bowiem na wygodę oraz sprawność wykonywanych obowiązków. Bez wątpienia największą rolę odgrywają meble warsztatowe, a przede wszystkim wózki WWT. Czy wiesz, jaka jest ich specyfikacja oraz dlaczego warto mieć je w swoim warsztacie? Sprawdź!

szafki na dokumenty

Koniec z meblościankami, czyli jak efektywnie przechowywać dokumentację?

Odpowiednia organizacja przestrzeni w siedzibie przedsiębiorstwa znacząco poprawia komfort pracy. Gdy wszystko jest poukładane w przemyślany sposób, łatwiej o zachowanie porządku i tym samym o sprawniejsze wykonywanie codziennych obowiązków. Kiedyś niemal wszędzie można było spotkać popularne meblościanki, dziś jednak przedsiębiorcy poszukują nieco innych mebli do przechowywania dokumentacji.

szafki ze stali

Meble ze stali nierdzewnej – doskonała inwestycja na długie lata

W niektórych miejscach wybór odpowiedniego umeblowania jest niezwykle istotny. Tam, gdzie będą one wystawione na wzmożoną eksploatację, szczególne znaczenie ma ponadprzeciętna wytrzymałość oraz wzorowa jakość. Zdaje się, że idealnym wyborem okażą się meble ze stali nierdzewnej, które w niektórych branżach są niezastąpione.

ścianka czystości

3 powody, dla których warto zaopatrzyć firmę w ściankę czystości

Zachowanie czystości to nie tylko podstawa funkcjonowania każdego zakładu pracy, ale także obowiązek pracodawcy. Trudno wyobrazić sobie bowiem świadczenie pracy w zaniedbanym miejscu, przy czym istotny tu jest zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo pracowników. Przydatnym gadżetem może okazać się tzw. ścianka czystości.

stołówka

Jakie meble przydadzą się przy urządzaniu stołówki?

Stołówki najczęściej tworzy się w placówkach oświatowych, tj. szkołach i przedszkolach, a także w zakładach pracy. To swego rodzaju miejsce wspólne, w którym uczniowie lub pracownicy mogą spożywać posiłki podczas przerw. Konieczne jest jednak odpowiednie zaaranżowanie takiej przestrzeni, aby mogła ona właściwie pełnić swoją funkcję. W tym celu niezbędne okażą się oczywiście meble.

ul. Leszczyńska 5a, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-05-24
Copyright © 2023 Cekar. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja itee.pl.