O Firmie

O Firmie

Firma FHU CEKAR od ponad 20 lat specjalizuje się w dostarczaniu m.in. mebli metalowych (biurowych, socjalnych, warsztatowych, regałów i in.), biurowych (szaf, biurek, lad) i krzeseł do firm, szkół i urzędów w całej Polsce. Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem polskiej firmy MALOW, wiodącego producenta mebli metalowych w Europie. Szeroki wybór wysokiej jakości produktów pozwala nam sprostać wymaganiom naszych klientów. Oferujemy również  na indywidualne potrzeby: kąciki czystości, stojaki informacyjne, tablice wielowarstwowe przesuwne, stoły montażowe, stoły z wagą, wózki specjalistyczne i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu. Na pewno uda nam się zaoferować produkty spełniające Państwa potrzeby.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

Dlaczego my?

Cechuje nas długoletnia obecność na rynku, współpraca z wiodącym producentem mebli metalowych oraz bogate doświadczenie w realizacji projektów na indywiudalne potrzeby. Nasze meble charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesną konstrukcją i designem.

Produkowane przez firmę MALOW meble warsztatowe (stoły, stoliki, regały), z racji swojego przeznaczenia, posiadają odpowiednią wtrzymałość, zagwarantowaną zastsowaniem wysokiej jakości stali i innych elementów produkcyjnych.

Dostarczane do fabryk, szkół, instytucji i archiwów metalowe szafy aktowe, ubraniowe, śniadaniowe oraz regały stacjonarne i przesuwne są produktami bezpiecznymi, lakierowanymi wysokiej jakości farbami proszkowymi. Wszystkie meble katalogowe posiadają stosowne atesty oraz deklaracje zgodności z normami.

Wieloletnia działalność sprawiła, że doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z biurem projektowym Chece Studio - Projektowanie wnętrz.

Co nas wyróżnia?

Produkty wysokiej jakości
Produkty
wysokiej jakości
Wieloletnie doświadczeniew produkcji
Wieloletnie doświadczenie
w produkcji
Meble na indywidualne zamówienie
Meble na indywidualne
zamówienie
Dbałość o szczegóły i komfort użytkowania
Dbałość o szczegóły
i komfort użytkowania

Kompleksowo wyposażamy wnętrza w meble

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę.

ul. Leszczyńska 5a, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-05-24
Copyright © 2024 Cekar. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja itee.pl.