Codziennie dostarczamy naszym Klientom nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania do wyposażenia różnego rodzaju wnętrz. W ofercie, jaką mamy przyjemność Państwu zaprezentować, obok mebli biurowych, szkolnych czy socjalnych, znajdziecie wysokiej klasy meble do stołówki: krzesła, stoły i szafy. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też starannie dobieramy produkty, które znajdują się w ofercie firmy. Wszystkie dostępne u nas meble do stołówki są produktami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów, solidnymi, wytrzymałymi i niezawodnymi. Łączą atrakcyjny design z funkcjonalnością, dzięki czemu pozwalają na nowoczesne, zarazem komfortowe wyposażenie każdej jadalni. Dostarczane przez naszą firmę meble do stołówki to produkty, które bez wątpienia zadowolą oczekiwania i spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy najwyższy standard oferowanych produktów. Oprócz wyrobów katalogowych realizujemy zamówienia zgodnie z indywidualnymi Państwa potrzebami. Nasze usługi obejmują zarówno transport, jak i montaż zamówionych produktów. Zapraszamy!

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -