DO GÓRY Szafy ubraniowe Szafki ubraniowe Szafy ubraniowe, basenowe Szafy ubraniowe, basenowe z blachy... Szafy ze schowkami Daszki na szafki ubraniowe Podstawy do szaf socjalnych wanienki na obuwie

Metalowe szafy ubraniowe bhp dla pracowników

Metalowe szafy ubraniowe bhp dla pracowników

Produkujemy estetyczne, funkcjonalne i niezawodne szafy ubraniowe metalowe, które można wykorzystać zarówno jako szafy ubraniowe bhp, lub schowki na ubrania dla osób korzystających z siłowni, basenu, czy sali gimnastycznej. Nasze szafki będą świetnie pasowały także jako szafy ubraniowe dla pracowników biur i zakładów produkcyjnych. Wszędzie tam, gdzie na niewielkiej powierzchni trzeba zadbać o prywatność oraz bezpieczeństwo ubrań i drobnych przedmiotów używanych codziennie.

W naszych meblach montujemy wytrzymałe zamki cylindryczne, wyposażamy je w otwory wentylacyjne, a także w niezbędne wyposażenie: drążki, wieszaki, haczyki i lusterka.

Uznaniem klientów cieszą się szafki basenowe z blachy ocynkowanej, z podwyższoną odpornością na wilgoć. Wykonujemy szafy ubraniowe pojedyncze i podwójne, także w kształcie liter „L”, co pozwala w lepszy sposób zagospodarować powierzchnię pomieszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi naszych szaf ubraniowych, a także do kontaktu z pracownikami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny model.

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -