DO GÓRY Szafy biurowe Szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi Szafy biurowe z drzwiami chowanymi Szafy biurowe z drzwiami żaluzjowymi Szafy biurowe z drzwiami przesuwnymi Szafki aktowo kartotekowe Szafy aktowe wzmocnione Szafki kartotekowe Szafki na mapy i rysunki Biurko metalowe z blatem z melaminy

Szafy z drzwiami chowanymi


 

 

Szafy biurowe
oznaczenie wymiary w mm masa (kg)
Sbm 210 1990x 1000 x 435 78


Opis
 

Szafa posiada drzwi chowające się w podwójne boki szafy, co zmniejsza przestrzeń potrzebną do otwarcia szafy. Uchwyt drzwiowy  z zamkiem zabezpieczającym. Szafa posiada cztery przestawne co 25 mm półki.

 

 
oznaczenie wymiary w mm masa (kg)
Sbm 211 1990x 1000 x 435 82

Opis

W tej szafie biurowej z drzwiami chowanymi jest zamontowany na stałe schowek dwukomorowy zamykany zamkiem cylindrycznym. Szafa ta posiada trzy przestawne co 25 mm półki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -