DO GÓRY Meble biurowe Szafy biurowe Szafki aktowo kartotekowe Szafy aktowe wzmocnione Szafki kartotekowe Szafki na mapy i rysunki Biurko metalowe z blatem z melaminy Meble socjalne Meble szkolne Szafy gospodarcze Meble warsztatowe Meble medyczne Meble socjalne z wentylacją i termo... Szafy do przechowywania czystej i... Szafy strażackie Szafa na komórki Szafka i wózek na laptopy Wózki na tablety Ławki Paleta kolorów RAL Wanienka na buty do szaf ubraniowych

Szafy metalowe na akta

Szafy metalowe na akta

W każdym urzędzie i przedsiębiorstwie dokumenty są na wagę złota. Umowy, faktury, pozwolenia to skarb, który trzeba przechowywać starannie i z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. Dlatego w naszej ofercie znalazły się szafy metalowe na akta, zrobione z wytrzymałego materiału, wypełnione watą mineralną. Pozwoli to zabezpieczyć zawartość nawet przed ogniem. Szafki standardowo wyposażamy w drzwi wykonane z podwójnego płaszcza o grubości 1 mm, które przed niepożądanym otwarciem chroni „baskwilowy” system zamykania, czyli zamek wyposażony w zapadki.

Szafki, które opuszczają naszą firmę są jedno i dwudrzwiowe, a w ich wnętrzu znajdują się trzy lub cztery półki. Dysponujemy szafkami o masie i wadze przystosowanej do oczekiwań klientów.

Na specjalne życzenie klienta możemy zamontować dodatkowy schowek. Cechy każdej konstrukcji to duża funkcjonalność, wytrzymałość na światowym poziomie, dokładność wykonania i walory estetyczne, dzięki którym szafa będzie dopasowanym elementem każdego pomieszczenia.

Szafy aktowe wzmocnione


 
oznaczenie wymiary w mm masa (kg)
Sam W 1a 1500 x 700 x 550 116

Opis

Jednodrzwiowa szafa wzmocniona wyposażona w trzy przestawne półki. Drzwi wyposażone w system zamykania „baskwilowy”, blokowany zamkiem zapadkowym, wykonane z podwójnego płaszcza o gr. 1 mm.  Istnieje możliwość zamontowania schowka –na zamówienie. Wypełnienie niepalną watą mineralną.
 
oznaczenie wymiary w mm masa (kg)
Sam W 2a 1950 x 950 x 550 180

Opis

Dwudrzwiowa szafa wzmocniona wyposażona w cztery półki.
Drzwi wyposażone w system zamykania „baskwilowy”,
blokowany zamkiem zapadkowym, wykonane z podwójnego
płaszcza o gr. 1 mm.  Istnieje możliwość zamontowania schowka – na zamówienie. Wypełnienie niepalną watą mineralną.
 
oznaczenie wymiary w mm masa (kg)
Sam W 3a
1950 x 1260 x 550 265

Opis

Dwudrzwiowa szafa wzmocniona wyposażona w cztery półki.
Drzwi wyposażone w system zamykania „baskwilowy”,
blokowany zamkiem zapadkowym, wykonane z podwójnego
płaszcza o gr. 1 mm. Istnieje możliwość zamontowania schowka – na zamówienie. Wypełnienie niepalną watą mineralną.
 

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -