DO GÓRY Stoły warsztatowe Szafki śniadaniowe z przezroczystymi... Przegląd szafek śniadaniowych Szafy warsztatowe Stoliki komputerowe Szafka skrytkowa do przechowywania... Regały na broń Stolik pod urządzenie Duża szafa warsztatowa z wysuwanym Regał na broń z wannami ociekowymi Szafki na buty Stolik montażowy Wózki warsztatowe Stół składany Stół z przegródkami i regulowaną... Ławka metalowa z oparciem Centrum segregacji śmieci Stół z szufladką i oświetleniem Kącik czystości Stół na kołach z wagą Wózek dwupółkowy

Szafki śniadaniowe z przeżroczystymi drzwiami

Szafki śniadaniowe

Szafki śniadaniowe to wygoda i komfort w miejscu pracy. Szafki śniadaniowe zapewnią niewielką przestrzeń dla każdego z pracowników. Na czas wykonywanych zajęć można w nich zostawić zarówno produkty żywnościowe (kawa, herbata, posiłek, a także sztućce czy kubek) , jak i drobne przedmioty codziennego użytku. Śniadaniowe szafki są wytrzymałe i niezwykle funkcjonalne.

Wykonujemy je z jakościowo najlepszych materiałów, wykorzystując wieloletnią wiedzę i doświadczenie przy projektowaniu i wytwarzaniu mebli specjalnego przeznaczenia. Do wyboru mamy szafki o rozmiarach poszczególnych przegródek dostosowanych do oczekiwań klienta. W zależności od życzenia przygotujemy szafkę przejrzystą lub z drzwiczkami zrobionym z wytrzymałej blachy. Każdą przegrodę wyposażamy w mocy zamek bębenkowy. Gładka i jednolita powierzchnia ułatwia mycie i czyszczenie szafek.

Szafki śniadaniowe dostosujemy do rozmiarów każdego pomieszczenia, a nasi specjaliści zaprojektują je w taki sposób, żeby podnosiły estetykę firmy i skutecznie pomagały utrzymać porządek w pomieszczeniach socjalnych.

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -