DO GÓRY Stolik pod urządzenie Duża szafa warsztatowa z wysuwanym Regał na broń z wannami ociekowymi Stoły warsztatowe Szafki śniadaniowe Przegląd szafek śniadaniowych Szafy warsztatowe Regały na broń Stoliki komputerowe Szafka skrytkowa do przechowywania... Szafki na buty Stolik montażowy Wózki warsztatowe Stół składany Ławka metalowa z oparciem Stół z przegródkami i regulowaną... Centrum segregacji śmieci Stół z szufladką i oświetleniem KĄCIK CZYSTOŚCI

Szafki śniadaniowe

Szafki śniadaniowe

Szafki śniadaniowe to wygoda i komfort w miejscu pracy. Szafki śniadaniowe zapewnią niewielką przestrzeń dla każdego z pracowników. Na czas wykonywanych zajęć można w nich zostawić zarówno produkty żywnościowe (kawa, herbata, posiłek, a także sztućce czy kubek) , jak i drobne przedmioty codziennego użytku. Śniadaniowe szafki są wytrzymałe i niezwykle funkcjonalne.

Wykonujemy je z jakościowo najlepszych materiałów, wykorzystując wieloletnią wiedzę i doświadczenie przy projektowaniu i wytwarzaniu mebli specjalnego przeznaczenia. Do wyboru mamy szafki o rozmiarach poszczególnych przegródek dostosowanych do oczekiwań klienta. W zależności od życzenia przygotujemy szafkę przejrzystą lub z drzwiczkami zrobionym z wytrzymałej blachy. Każdą przegrodę wyposażamy w mocy zamek bębenkowy. Gładka i jednolita powierzchnia ułatwia mycie i czyszczenie szafek.

Szafki śniadaniowe dostosujemy do rozmiarów każdego pomieszczenia, a nasi specjaliści zaprojektują je w taki sposób, żeby podnosiły estetykę firmy i skutecznie pomagały utrzymać porządek w pomieszczeniach socjalnych.

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -