DO GÓRY Meble biurowe Meble socjalne Meble szkolne Szafy gospodarcze Meble warsztatowe Stoły warsztatowe TECHNO JEDYNKA Szafki warsztatowe Szafy warsztatowe Stoły warsztatowe Szafka pod komputer przemysłowy Wózki warsztatowe WWT Meble medyczne Meble socjalne z wentylacją i termo... Szafy do przechowywania czystej i... Szafy strażackie Szafa na komórki Szafka i wózek na laptopy Wózki na tablety Ławki Paleta kolorów RAL Wanienka na buty do szaf ubraniowych

Szafka pod komputer przemysłowy


Szafy
oznaczenie wymiary w mm

SmK

SmKa

SmK1

SmK1a

1750x 640 x 630


Opis

SmK

Część chroniąca klawiaturę otwierana jednocześnie z drzwiami głównymi.
Szafka z wyposażeniem – wentylatorem i listwą zasilającą.

 

SmKa

Część chroniąca klawiaturę otwierana oddzielnie. Szafka z wyposażeniem – wentylatorem i listwą zasilającą.

 

SmK1

Część chroniąca klawiaturę otwierana jednocześnie z drzwiami głównymi.
Szafka  bez wyposażenia – bez wentylatora i listwy zasilającej.

 

SmK1a

Część chroniąca klawiaturę otwierana oddzielnie. Szafka  bez wyposażenia – bez wentylatora i listwy zasilającej.

 

 

 

oznaczenie wymiary w mm
SmK 3A
1620 x 605 x 635

Opis

Szafki wyposażone są w szufladę na klawiaturę oraz wysuwaną półkę w dolnej komorze. Na bocznych ścianach szafa posiada wentylację. W tylnych ścianach szafy znajdują się otwory na przewody zasilające.

 

 

oznaczenie wymiary w mm
SmK prostsza wersja
1600 x 550 x 550

Opis

Posiada jedne drzwi na całej wysokości. Półka pod monitor jest nieregulowana, dolna półka – przestawna. Może być przechowywany monitor o wielkości max 17”. Szafa wyposażona w półkę na klawiaturę i myszkę mocowaną na stałe (montaż u klienta), wentylator, listwę na cztery gniazda.

 

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -