DO GÓRY MEBLE METALOWE : socjalne,... REGAŁY PRZESUWNE Regały przesuwne z napędem... Regały przesuwne z napędem... ZESTAW BIESIADNY MEBLE DO OBIEKTÓW SPORTOWYCH MEBLE BIUROWE STÓŁ Z WAGĄ MEBLE BIUROWE LUX KRZESŁA, FOTELE I SOFY KLEIBER KRZESŁA KRZESŁA I FOTELE PRACOWNICZE SEJFY REGAŁY WÓZKI MEBLE DO JADALNI I POKOJU ŚNIADAŃ KAWIARNIA RESTAURACJA Meble na specjalne zamówienie KRZESŁA I STOŁY SZKOLNE SZAFY I WÓZKI NA LAPTOPY "CYFROWA... TABLICE MAGNETYCZNE PRZESUWNE... PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Regały przesuwne do archiwum

Regały przesuwne są najlepszym rozwiązaniem do każdego archiwum, banku, urzędu, muzeum, szkoły, biblioteki i dla każdego innego miejsca, w którym liczba dokumentów i książek przerasta zdolność ich pomieszczenia. Regały przesuwne to przede wszystkim oszczędność miejsca. Pomieszczą dwa razy więcej segregatorów niż standardowe meble biurowe, bez potrzeby budowy nowego pomieszczenia. Są łatwe w obsłudze, a ich niemalże bezgłośne działanie zostanie docenione w każdej instytucji.

Polecamy dwa rodzaje regałów. Regały Litreg, z napędem mechanicznym, które są ponadczasową kwintesencją stylu i biurowej funkcjonalności. Nowoczesne i wygodne w obsłudze regały Soft Touch. Dzięki którym przeszukiwanie zasobów archiwalnych nie będzie wymagało praktycznie żadnych nakładów siły, a przemieszczanie poszczególnych segmentów odbywa się za pomocą dotknięcia panelu sterującego.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą wybrać odpowiedni model regału i liczbę segmentów, z których ma się składać. Wszystkie urządzenia montujemy szybko i sprawnie, w terminie dogodnym dla klienta.

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -