DO GÓRY Meble biurowe Meble socjalne Meble szkolne Przegląd mebli szkolnych Szafy gospodarcze Meble warsztatowe Meble medyczne Meble socjalne z wentylacją i termo... Szafy do przechowywania czystej i... Szafy strażackie Szafa na komórki Szafka i wózek na laptopy Wózki na tablety Ławki Paleta kolorów RAL Wanienka na buty do szaf ubraniowych

Meble Szkolne - metalowe szafki szkolne

Szafki szkolne metalowe

Szafki szkolne metalowe to podstawa nowoczesnej edukacji. Zarówno w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach, a także w szkolnictwie wyższym są idealnym sposobem na odciążenie toreb i plecaków. Oferujemy solidne, pakowne i przygotowane z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa szafki szkolne metalowe. Cała gama kolorów, kształty dostosowane do wieku ucznia i wyposażenie to kolejny ich atut. Proponujemy siedem modeli szafek składających się z jednego lub dwóch segmentów, a także z dostosowaną do potrzeb uczniów liczbą skrytek. Nasze produkty wyposażone w wiele przydatnych funkcji, które docenią uczniowie w każdym wieku: pojemne półki na podręczne drobiazgi, przybory szkolne i książki, czy drążek do zawieszenia odzieży.

Aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów, a także ułatwić otwieranie i zamykanie szafek uczniom w każdym wieku, wyposażyliśmy je w zamki cylindryczne, z ryglowaniem w jednym punkcie. To najbardziej popularny i uznany przez społeczności wielu szkół, sposób zamykania mebli.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -