DO GÓRY MEBLE METALOWE : socjalne,... Meble biurowe Meble socjalne Meble szkolne Szafy gospodarcze Meble warsztatowe Meble medyczne Meble socjalne z wentylacją i termo... Szafy do przechowywania czystej i... Szafy strażackie Szafa na komórki Szafka i wózek na laptopy Wózki na tablety Ławki Paleta kolorów RAL Wanienka na buty do szaf ubraniowych REGAŁY PRZESUWNE ZESTAW BIESIADNY MEBLE DO OBIEKTÓW SPORTOWYCH MEBLE BIUROWE STÓŁ Z WAGĄ MEBLE BIUROWE LUX KRZESŁA, FOTELE I SOFY KLEIBER KRZESŁA KRZESŁA I FOTELE PRACOWNICZE SEJFY REGAŁY WÓZKI MEBLE DO JADALNI I POKOJU ŚNIADAŃ KAWIARNIA RESTAURACJA Meble na specjalne zamówienie KRZESŁA I STOŁY SZKOLNE SZAFY I WÓZKI NA LAPTOPY "CYFROWA... PROJEKTOWANIE WNĘTRZ TABLICE MAGNETYCZNE PRZESUWNE... WÓZEK DO DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ WAM Ścianka na środki czystości STOJAK NA RĘKAWICE I PŁYN DO...

Meble metalowe - szafy, wózki, stoły, ławki

Meble metalowe, szafy metalowe

Meble metalowe w wielu miejscach sprawdzają się lepiej niż ich drewniane i plastikowe odpowiedniki. Zaplecze socjalne hali produkcyjnej, warsztat samochodowy, basen, siłownia to tylko niektóre przykłady pomieszczeń, w których są wykorzystywane. Szafy metalowe znalazły też swoje zastosowanie we wszelkiego rodzaju biurach, jako niezawodny sposób na ochronę dokumentów, drobnych urządzeń elektronicznych, a niekiedy nawet jako schowki na przedmioty stanowiące własność pracowników.

 

W naszej bogatej ofercie znajdują się szafy metalowe wykorzystywane w szkołach, eleganckie meble biurowe, szafki socjalno – gospodarcze (także wyposażone w wentylację) meble warsztatowe i medyczne, szafy do przechowywania odzieży czystej i brudnej, szafki strażackie, a także ławki.

 

Posiadamy także meble dostosowane do najnowszych na rynku urządzeń – można w nich przechowywać laptopy oraz telefony komórkowe.

 

Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać i dostosować odpowiedni model, tak aby jak najlepiej spełniał swoją funkcję i służył przez długie lata.

 

Zobacz jak produkowane są meble metalowe.

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -