DO GÓRY Szafy biurowe Szafki aktowo kartotekowe Szafy aktowe wzmocnione Szafki kartotekowe Szafki kartotekowe Szafki na CD romy Szafki na mapy i rysunki Biurko metalowe z blatem z melaminy

Szafy metalowe na dokumenty

Szafy metalowe na dokumenty

Szafka kartotekowa to najlepszy sposób na przechowywanie dokumentów, które niekiedy muszą być szybko przeszukane. Oferujemy szafy metalowe na dokumenty przystosowane do potrzeb każdego biura, od dwuszufladowych do tych, które zostały wyposażone w nawet osiem szuflad. Wysokość mebli jest dostosowana do potrzeb i wymagań każdego biura.

Szafy metalowe na dokumenty - wyposażenie

Każda z szaf, która jest w naszej ofercie została wyposażona w nowoczesne, pojemne i funkcjonalne szuflady, mogące pionowo pomieścić teczki zawieszkowe w formacie A4, A5, A6 i B5 oraz kartoteki. Mechanizmy zastosowane w szufladach są ciche i sprawiają, że ich przesuwanie nie wymaga dużych nakładów siły. Są zabezpieczone przed wypadaniem. O to aby nie zajrzała do nich niepowołana osoba zadba zamek centralnie ryglujący wszystkie szuflady. Produkując meble myślimy nie tylko o ich bezpieczeństwie i funkcjonalności, ale także o komforcie użytkowania i estetycznym wyglądzie.

Zapraszamy do zapoznania się z rysunkami oraz danymi technicznymi każdej z szaf. W razie wątpliwości przy wyborze, nasi pracownicy oferują fachową pomoc.

Kilka słów o Firmie Cekar

Oprócz wyrobów katalogowych, realizujemy także zamówienia indywidualne. Wierzymy w to, że dostępne u nas produkty, w tym meble metalowe, meble warsztatowe, meble biurowe, stoły warsztatowe czy meble do stołówki pozwolą Państwu na nowoczesne, wygodne i ergonomiczne wyposażenie różnego rodzaju pomieszczeń. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas meble były produktami starannie wyselekcjonowanymi, wyróżniającymi się najwyższą jakością, solidnością i estetyką wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także miłą i profesjonalną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z: Chece Studio - Projektowanie wnętrz.
Warto zobaczyć: szafy metalowe, szafy ubraniowe bhp, stoły warsztatowe, szafki szkolne.

Wszystkie prawa zastrzeżone Cekar. Projekt i wykonanie InterSID. Firma Handlowo-Usługowa Cekar ul. Leszczyńska 5a 43-300 Bielsko-Biała. - Polityka plików cookies -